فروشگاه اینترنتی گیم استور یک مرجع عالی برای فروش و خرید بازی ps4 ارزان به شمار میرود. اگر قصد اگر قصد دارید با  اکانت قانونی اکانت ترکیبی آشنا شوید وب سایت گیم استور را هیچ گاه فراموش نکنید.

اتصال دسته PS4 به کامپیوترچگونه است؟شاید شما از آن دسته افرادی باشید که ترجیح میدین بجای موس و کی بورد از کنترلر و جوی استیک استفاده کنید و همچنین علاقه دارید بجای کنسول، تو کامپیوتر بازی کنید. 

خب حالا چطور می خواهیم دسته پلی استیشن ۴ (Ps4) رو به لپ تاپ یا کامپیوتر وصل کنیم.نحوه اتصال دسته پلی استیشن ۴ به کامپیوتر از دو طریق کابل usb و یا بلوتوث انجام می گیرد که پیشنهاد ما استفاده از کابل میکرو usb معمولی است.

اتصال کنترلر یا دسته PS4 به کامپیوتر شخصی در ۳ مرحله

◄گام اول:ویندوز بطور معمول از دسته های ایکس باکس ۳۶۰ پشتیبانی می کند. ما برای اتصال دسته PS4 می توانیم از ترفند شناساندن این دسته بجای دسته ایکس باکس استفاده کنیم.

 برای انجام این ترفند می توان از شبیه ساز DS4Windows و یا Input mapper (تنها یکی از نرم افزار ها را نصب کنید) کمک بگیریم.برای دانلود شبیه ساز DS4Windows از اینجا دانلود کنید و یا جستجوی DS4Windows download در گوگل استفاده کنید. سپس فایل دانلود شده را با نرم افزار زیپ ZIP اکسترکت کرده و ذخیره می کنیم.برای دانلود Input Mapper از اینجا دانلود کنید و استفاده کنید.

◄گام دومبرای اتصال دسته PS4 به لپ تاپ یا کامپیوتر، نرم افزار یا امولاتور را نصب کنید. در نظر داشته باشید اگر از ویندوز ۷ استفاده می کنید باید درایورهای مرتبط با ایکس باکس ۳۶۰ را نیز نصب کنید.لینک درایور دسته ایکس باکس ۳۶۰ را از اینجا دانلود کنید*در صورتی که سیستم عامل شما ویندوز۸ است، برای دانلود درایور گزینه ویندوز ۷ را انتخاب کنید.*برای دانلود و نصب نرم افزار سعی کنید از آپدیت های آخر فایل ها استفاده کنید.

◄گام سومحال می توانیم دسته پلی استیشن ۴ را با استفاده از کابل micro usb به سیستم متصل کنیم. در برخی مواقع ممکن است تنظیمات مربوط به کلیدهای مناسب بازی تغییر کرده باشد. نرم افزار نصب شده امکان ویرایش دکمه ها را ایجاد می کند و شما می توانید به راحتی دکمه ها را تغییر دهید.